1. Загальні положення

1.1. Цей електронний публічний договір (далі по тексту - Договір / Оферта) укладено відповідно до вимог Цивільного кодексу України, Закону України «Про електронну комерцію» та інших законодавчих актів України та є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

1.2. Цей договір є офіційною пропозицією Продавця укласти з будь-якою фізичною особою (далі іменується «Користувач») Договір купівлі-продажу в порядку і на умовах визначених в тексті Договору.

1.3. Договір набуває чинності з моменту підтвердження прийняття Замовлення Покупця Продавцем по телефону.

1.4. У цьому Договорі терміни вживаються в такому значенні:

1.4.1. Сайт - веб-сайт, що належить Продавцю, розташований за адресою: https://high-foam.com.ua/.

1.4.2. Продавець - юридична особа або фізична особа-підприємець, що реалізує товари та/або послуги через Сайт. Для здійснення продажу Товарів Продавець має право залучати третіх осіб на підставі відповідних договорів. Про залучення третьої особи Продавець повідомляє Користувача під час продажу Товару/ надання Послуги.

1.4.3. Адміністрація Сайту - Продавець, треті особи, що діють від імені та в інтересах Продавця для забезпечення роботи Сайту і здійснення продажу Товару.

1.4.4. Відвідувач Сайту - особа, що відвідала Сайт без мети розміщення Замовлення.

1.4.5. Користувач - будь-яка фізична особа, яка приймає умови Договору і яка бажає оформити Замовлення на сайті.

1.4.6. Покупець - Користувач, що розмістив Замовлення на Сайті з метою придбання товару для особистих, сімейних, домашніх та інших потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності.

1.4.7. Товар - продукція, представлена Продавцем на сайті.

1.4.8. Послуга - інформація щодо послуг, які надаються Продавцем та / або третіми особами та щодо яких існує можливість замовлення (резервування часу) Користувачем такої послуги для власних потреб.

1.4.9. Замовлення - належним чином оформлений запит Покупця на придбання і доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів, обраних на Сайті, та / або резервування Послуг, що надаються Продавцем та / або третіми особами та і розміщені на Сайті.

2. Предмет Договору

2.1. Предметом Договору є надання можливості Користувачеві:

- купувати для особистих, сімейних, домашніх та інших потреб, Товари, представлені в каталозі Сайту;

- замовляти для особистих потреб Товари з каталогу, розміщеному на Сайті, в розмірах та з характеристиками, що відрізняються від стандартних, розміщених на Сайті (далі - Товар з індивідуальними характеристиками).

2.2. Цей Договір поширюється на всі види Товарів, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Сайту.

2.3. Продавець залишає за собою право змінювати асортимент Товару, додавати і прибирати товарні позиції на Сайті без будь-яких додаткових повідомлень Користувачів.

2.4. Продавець має право в односторонньому порядку змінювати ціни на Товари та Послуги, оголошувати і скасовувати будь-які знижки, акції та інші маркетингові заходи без попереднього повідомлення Користувачів.

2.5. Строки та умови застосування гарантійного обслуговування залежать від конкретного Товару та надаються виробниками Товару.

3. Товар та порядок здійснення покупки та замовлення послуги на Сайті

3.1. Супроводжуючі Товар/Послуги фотографії є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар опис/характеристики і ціни не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по Товару Покупець повинен звернутися до Адміністрації Сайту.

3.2. Продавець не є виробником Товарів та розміщує на Сайті інформацію, надану виробниками Товару.

3.3. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

4. Оплата

4.1. Оплата Товару

4.1.1. Всі розрахунки між Продавцем і Покупцем проводяться тільки в національній валюті України гривні.

4.1.2. Покупець має право скористатися одним із способів оплати, визначених цим Розділом:

4.1.3. Оплата банківською картою.

4.1.3.1. Для оплати Товару Користувачеві необхідно буде ввести номер банківської карти.

4.1.3.2. Сайт не обробляє будь-які дані банківських карт користувачів. Всі платежі для покупки Товарів здійснюються за допомогою платіжного сервісу LIQPAY.

4.1.3.3. Продавець не несе відповідальності за роботу платіжних сервісів і не гарантує, що вони будуть функціонувати коректно. Користувач може ознайомитися з правилами платіжного сервісу на його офіційному веб-сайті.

4.1.3.4. Про виникнення проблем з оплатою Користувачам варто повідомляти на e-mail Адміністрації Сайту і звертатися безпосередньо в технічну підтримку платіжної системи.

4.1.3.5. Продавець не бере ніяких комісій за оплату за допомогою платіжної системи, однак Покупцям слід ознайомитися з правилами здійснення платежів і комісією свого банку.

4.1.3.6. Продавець залишає за собою право в будь-який момент змінити платіжну систему на іншу без додаткового повідомлення про це Користувачів.

4.1.4. Оплата готівкою.

4.1.4.1. Оплата готівкою можлива при отриманні Замовлення Покупцем в сумі, зазначеній при оформленні Замовлення та / або при самовивозі з приміщення, визначеного Продавцем.

4.1.4.2. Продавець має право заблокувати для Покупця функцію оплати Товару готівкою в разі порушення останнім умов цього Договору. Деякі Товари з Сайту недоступні для оплати готівкою, про можливість оплати готівкою Продавець повідомляє Покупця при підтвердженні замовлення.

4.1.5. Оплата на розрахунковий рахунок юридичної особи.

4.1.5.1. Для повної або часткової оплати вартості Товару на розрахунковий рахунок Покупець повинен повідомити про це Продавця при оформленні замовлення.

4.1.6. Оплата в кредит

4.1.6.1. Покупець має право оплатити товар в кредит.

4.1.6.2. Продавець самостійно визначає банки-партнери, через яких Товар може бути оплачено в кредит. За запитом Покупця Продавець повідомляє порядок та умови оформлення кредиту.

4.1.7. Продавець залишає за собою право вибору конкретних способів оплати для різних категорій Товару. Продавець зобов’язується повідомляти про Покупця про всі доступні способи оплати обраного Покупцем Товару при оформленні замовлення.

5. Доставка Товару

5.1. Територія доставки Товарів, представлених на Сайті, обмежена межами України. Продавець додає всіх зусиль для здійснення продажу та доставки Товару, однак не гарантує можливості продажу Товарів на території непідконтрольній Україні. Про можливість доставки Товару на непідконтрольні території Покупець зобов’язаний дізнатись у Оператора при оформленні замовлення.

5.2. Доставка Товару здійснюється із залученням кур'єрських та / або транспортних компаній. Продавець залишає за собою право вибору конкретної служби доставки. Ознайомитися з переліком компаній, які здійснюють доставку, Покупець може при оформленні Замовлення.

5.3. Відправка Товару здійснюється Продавцем у робочі дні в разі наявності Товару. Оскільки Товар виготовляється за замовлення Покупця, строки відправлення кожного конкретного Товару можуть відрізнятись в залежності від Товару, виробника, відстані між Покупцем та Продавцем тощо. Покупцю повідомляється про орієнтовні строки відправки кожного конкретного Товару при оформленні Замовлення. Продавець залишає за собою право змінювати графік відправки Замовлень на свій розсуд без додаткового повідомлення Покупця, однак зобов’язується інформувати Покупця на його вимогу про статус здійснення Замовлення.

5.4. Детальна інформація щодо вартості та способів доставки Товару наведена в розділі Сайту “Доставка і оплата”.

6. Обмін і повернення товару

6.1. Повернення Товару належної якості:

6.1.1. Повернення Товару належної якості можливе тільки в разі, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вид, споживчі властивості, всі пломби, ярлики, гарантійний талон, а також збережений розрахунковий документ, виданий Покупцеві разом з проданим товаром/або підтвердження оформлення Замовлення в тому числі, але не виключно: електронний чек, підтвердження особи, що оформила замовлення за номером телефону та номером замовлення.

6.1.2. Покупець зобов’язується не знімати оригінальну упаковку з Товару, оскільки з моменту зняття оригінальної упаковки Товар набуває статусу такого, що використовувався, та не може бути прийнятий та в подальшому реалізований Продавцем як новий.

6.1.3. Продавець повертає Покупцю вартість повернутого Товару, протягом 30 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом з заповненим Покупцем письмовою заявою на повернення. Повернення грошових коштів вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній в замовленні на Товар. У разі, якщо Покупець в замовленні вказав невірні дані, Продавець залишає за собою право відмовити такому Покупцеві в поверненні коштів до з’ясування обставин та підтвердження особи Покупця.

6.1.4. Якщо на момент звернення Покупця з вимогою обміну Товару, аналогічний товар відсутній у Продавця , Покупець має право обміняти Товар на інший протягом 30 (тридцяти) календарних днів, якщо більші строки не встановлюються виробником для виготовлення Товару. У випадку, якщо Покупець не зацікавлений в обміні Товару, він може відмовитися від виконання цього Договору і зажадати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов'язаний повернути сплачені кошти за повернутий товар протягом 30 днів з дня повернення Товару.

6.1.5. Обмін та повернення Товару, передбаченого Додатком 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 року № 172 в тому числі перо-пухових виробів тощо (повний перелік товарів за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF#o42) не здійснюється.

6.1.6. Продавець не несе відповідальності за Товар з індивідуальними характеристиками, якщо такий Товар відповідає розмірам та іншим властивостям, які були вказані Покупцем при оформленні замовлення. Покупець самостійно несе відповідальність за вимір необхідних розмірів Товару. Такий Товар поверненю не підлягяє.

6.2. Повернення Товару неналежної якості:

6.2.1. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Основні властивості отриманого Товару повинні відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну, кольору або оформлення від заявлених в описі на Сайті та / або очікуваних Покупцем не є ознакою неналежної якості Товару та / або неможливості використання його за призначенням.

6.2.2. Зовнішній вигляд і комплектність Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару.

6.2.3. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

6.2.4. Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості та інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями ст. 8 «Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості» Закону України «Про захист прав споживачів».

6.2.5. Продавець не відповідає за дефекти Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб, або обставин непереборної сили.

6.3. Повернення Товару з індивідуальними характеристиками:

6.3.1. Товар належної якості, вироблений або перероблений на замовлення споживача Відповідно до положень ст. 13 Закону України “Про захист прав споживачів” поверненню не підлягає.

6.4. Вартість доставки за повернення Товару підлягає сплаті Покупцем, якщо Сторони не домовились про інше. Повернення Товару з використанням послуги "накладений платіж" заборонений. Продавець має право відмовити в поверненні Товару в разі несплати вартості доставки.

6.5. У разі повернення товару, Продавець має право вимагати від Покупця повернення всіх товарів, які були надані в якості подарунку до замовлення, або їх вартості в разі неможливості їх повернення у товарному вигляді. При поверненні замовлення Продавець має право стягнути з Покупця реальну вартість послуг, які були надані Покупцю при виконанні замовлення (безкоштовна або акційна доставка, підняття на поверх, послуги зі збирання та інше).

7. Обмеження відповідальності

7.1. Сайт діє в інтересах своїх Користувачів і Покупців. У разі виникнення спірних ситуацій як між Сайтом і його користувачами, так і за участю третіх осіб, ми вживаємо всі законні та етичні заходи для захисту законних та етичних інтересів наших користувачів.

7.2. Сайт працює за принципом "як є", задіяні технічні системи можуть включати не виявлені технічні помилки, наслідком яких є неможливість виконання замовлення або його несвоєчасне виконання. Крім того, до неможливості виконання замовлення або його несвоєчасного виконання можуть призвести обставини, зумовлені людським фактором, або ж події непереборної сили (форс-мажор), викликані соціальними і природними катаклізмами (війни, пожежі, повені, революції та ін.)

7.3. У разі неможливості виконання прийнятих на себе зобов'язань з причин, вказаних вище (виключаючи форс-мажор), Продавець не несе відповідальності.

7.4. Продавець не несе і ні за яких обставин не може нести ніякої матеріальної відповідальності, що виходить за рамки сум, отриманих від Покупців в якості оплати за Товар та/або Послуги.

7.5. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за порушення в роботі Сайту, якщо таке порушення викликане дією форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили). Такими діями, зокрема, є дії органів державної влади, місцевого самоврядування, пожежа, повінь, землетрус, інші стихійні дії, відсутність електроенергії та / або збої роботи комп'ютерної мережі, страйки, громадські заворушення, безлади, карантин, глобальні перебої в роботі релевантних сегментів мережі Інтернет, збої систем маршрутизації, збої в розподіленої системі доменних імен, збої, викликані хакерськими і DDOS-атаками, комп'ютерними вірусами. У разі виникнення форс-мажорних обставин встановлені терміни по виконанню зобов'язань Продавцем, переносяться на термін, протягом якого діють виникли обставини.

7.6. Адміністрація Сайту залишає за собою право відмовити в обслуговуванні користувача або Покупця при наявності хоча б однієї з таких підстав:

- систематичне порушення Користувачем або Покупцем загальноприйнятих правил мережевого етикету;

- Замовлення Покупцем здійснюється з метою шахрайства, спрямований на цілі інші, ніж отримання Товару для особистого використання, а також порушує інші права та інтереси фізичних і юридичних осіб та вимоги чинного законодавства України;

- Покупцем або Користувачем здійснюються зловмисні дії (злом, атака і ін.), Спрямовані на несанкціоновану зміну стандартного порядку роботи Сайту або на дискредитацію Сайту;

- за рішенням суду, а також в інших, передбачених чинним законодавством випадках.

7.7. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних на Сайті.

7.8. Продавець не несе відповідальності та не приймає претензій від Користувачів у випадку, якщо Товар не відповідає уявленням та очікуванням Користувача, але відповідає інформації, заявленій на Сайті.

7.9. Продавець не відповідає за придатність Товару для конкретних цілей Покупця, крім тих, що відповідають звичайній експлуатації Товару.

7.10. Продавець не гарантує, що Товар повністю відповідатиме речам Покупця, разом з якими Товар використовується (наприклад матрас та ліжко). Для уникнення непорозумінь, Покупцю рекомендується уточнювати інформацію щодо сумісності Товару з речами Покупця при оформленні замовлення. У випадку, якщо Товар і речі покупця не сумісні, Товар, який не є Товаром з індивідуальними характеристиками і не був розпакованим, може бути повернутий протягом 14 днів.

8. Гарантійний ремонт

8.1. У випадку, якщо Товар, отриманий Покупцем потребує гарантійного ремонту, Покупець зобов’язаний повідомити про це Продавця.

8.2. Гарантійний ремонт здійснюється в строки та на умовах, визначених в гарантійному листі.

8.3. Для здійснення гарантійного ремонту Покупець надсилає Товар Продавцю або виробнику (за згодою Продавця). Продавець забезпечує проведення гарантійного ремонту та інформує Покупця про приблизні строки проведення ремонту.

8.4. Гарантійний ремонт проводиться в приміщеннях, визначених виробником Товару або Продавцем. Покупець не має права наполягати на визначенні місця проведення гарантійного ремонту.

8.5. Товар не підлягає гарантійному ремонту, у випадку якщо Покупець проводив самостійний ремонт та/або ремонт з залученням третіх осіб, або використовував матрас не за призначенням. Цей пункт не обмежує підстави для відмови в гарантійному ремонті. Для кожного конкретного Товару умови гарантійного ремонту зазначені в гарантійному листі (талоні), який надається Продавцем разом з Товаром.

9. Інші умови

9.1. Адміністрація Сайту є власником та/або має ліцензію всіх майнових і немайнових прав усіх об'єктів інтелектуальної власності, пов'язаних з діяльністю Сервісу. Використання об'єктів інтелектуальної власності Сайту без отримання письмового дозволу від Адміністрації Сайту заборонено.

9.2. Цей Договір регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані цим Договором, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.

9.3. У разі виникнення будь-яких суперечок або розбіжностей, пов'язаних з використанням Сайту, Користувач / Покупець і Продавець докладають усіх зусиль для їх вирішення шляхом проведення переговорів між ними. У разі, якщо суперечки не будуть вирішені шляхом переговорів, спори підлягають вирішенню в порядку, встановленому чинним законодавством України.

9.4. Цей Договір складений українською мовою та опублікований на Сайті. У разі внесення змін до цього Договору, вони починають діяти з моменту їх опублікування на Сайті. Використання Сайту завжди регламентується останній опублікованій на Сайті версією цього Договору.

10. Контакти

10.1. З усіх питань, що стосуються цього Договору, будь ласка, звертайтеся: за номером телефону 0 800 750 665 (безкоштовно в межах України), та на електронну пошту info@high-foam.com.ua